Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


Vzory smluv ke stažení zdarma


Vzory smluv ke stažení zdarma, realitní vzorové kupní a nájemní smlouvy. Připravili jsme pro vás nejčastěji používané vzory smluv, dohod a žalob zdarma ke stažení. Rychlé řešení Vašich právních problémů ze všech právních oblastí. Potřebujete-li smlouvu, dohodu, žalobu atd. vypracovat tzv. na míru, kontaktujte nás telefonicky, zdarma Vám doporučíme právníka specialistu na příslušnou právní problematiku, vše za velmi výhodných cenových podmínek oproti obvyklým cenám právních služeb. Veškeré vzory smluv ke stažení jsou zdarma a pravidelně kontrolovány a aktualizovány týmem zkušených právníků. Klikněte na příslušný vzor smlouvy a uložte do svého počítače.


Uložit jako PDFDohoda o pracovní činnostiStáhnout
Uložit jako PDFDohoda o provedení práceStáhnout
Uložit jako PDFNávrh na vkladStáhnout
Uložit jako PDFKupní smlouva o převodu vlastnictví k nemovitostemStáhnout
Uložit jako PDFPlná mocStáhnout
Uložit jako PDFProhlášení kupujícíhoStáhnout
Uložit jako PDFProhlášení prodávajícíhoStáhnout

Vzorové smlouvy jsou připraveny ve formátech PDF. Vzory smluv zdarma zrychlí a usnadní přípravu smluv i dalších dokumentů, zajistí jejich správné a přesné znění. Najdete zde smlouvy a informace, které můžete použít pro svou osobní potřebu. Autory vzorů jsou zkušení editoři provozující právní portály s produkty obsahující nejen smlouvy, ale i různé vzory, plné moci, žaloby a formuláře. U vzorů smluv najdete také popis, takže se velmi rychle zorientujete i v terminologii, což Vám usnadní použití smluv v praxi. Přestože uvedené informace nenahrazují advokátní právní pomoc, jde o informace, které Vám pomohou sestavit důležité typy smluv. Další smlouvy budeme v budoucnu dále doplňovat. Kdykoli budete potřebovat napsat přesnou smlouvu, plnou moc nebo jakýkoli jiný dokument, jen si z bohaté nabídky vzorů vyberete příslušný vzor, doplníte do něj své údaje a požadovaný dokument je hotov během několika minut. Pro jejich stažení klikněte na zvolený odkaz a v dialogu, který se Vám objeví, zvolte možnost Stáhnout a potom Uložit.