Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


TOPovat / Editovat / Smazat


Byt 3+1, Karlovy Vary

cena: 2 200 000 Kč
poznámka k ceně: Dohodou

K prodeji se nabízí byt za výhodnou cenu ve městě Karlovy Vary. Byt má plochu 79,4 m2 a je v prvním patře historické budovy, která se nachází v ulici Karla Čapka se směrovacím číslem 1327/8. Byt je po kompletní rekonstrukci, která zahrnovala i změnu původně dispozice a nyní je byt rozdělen na dvě samostatné jednotky s vlastním vchodem, kuchyni, sprchou a záchodem. Topení je elektrické a v koupelně je umístěn bojler. Byt se nabízí k prodeji včetně zařízení a elektrických spotřebičů. Tento byt je velice lákavou investici, protože si ho nový majitel může rozdělit a pronajímat jednu část bytu či rovnou poskytnout k pronájmu dva samostatné celky. K tomuto bytu také patří velký sklepní prostor s plochou 113m2. Cena za byt 2 200 000Kč k jednáni

Číslo inzerátu ID inzerátu: 264719
Inzerent Jméno: Dmitry
Telefon Telefon: 773 295 956
Email Email: dmitry@email.cz

TOPovat inzerát

Topování nemovitosti znamená její posunutí dopředu. Každé topování posouvá inzerát vždy o 7 dní od aktuálního dne. Zaplatit lze pomocí Premium sms.
Tento inzerát natopujete zasláním sms s textem RK 264719 na telefonní číslo 9078950. Cena jedné sms je 50 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje mobilbonus.cz. Služba je dostupná z T-Mobile, Vodafone a TO2.


Editovat nebo smazat inzerát

Zadejte své heslo pro smazání nebo editování inzerátu. Editací inzerátu se nezmění datum vytvoření inzerátu.

Vaše heslo pro editaci / smazání inzerátu:      


Zaslat ztracené heslo

Do kolonky níže vepiště Vaši emailovou adresu, kterou jste použili v našem bazaru. Obratem Vám zašleme nové heslo.

Váš email:  
  
Bezpečnostní kód Do kolonky KÓD opiště bezpečnostní kód z obrázku.