Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


TOPovat / Editovat / Smazat


2+1 cihlový byt 80 m2 Litoměřice

cena: 10 000 Kč
poznámka k ceně: za měsíc

2+1 k pronájmu CIHLOVÝ byt 80 m2 Litoměřice, Kocanda. K nastěhování od 01.04.2018. Byt po celkové rekonstrukci /nová plastová okna, nové žaluzie, nová koupelna s vanou, nová kuchyŇská linka s novým sklokeramickým sporákem, nové bezpečnostní vstupní dveře/. Nájemné 10000 Kč/měsíc + energie 3000 Kč při 2 osobách. Vratná 2měsíční kauce. Byt má plynoměr a elektroměr s přepisem na nájemce. Podružný vodoměr k bytu. PENB G historická budova se štukovou fasádou. Tel: 721 859 229 pronajímatel. Bez realitky, bez zprostředkovatelů, bez makléřů certifikovaných i necertifikovaných.

Číslo inzerátu ID inzerátu: 264709
Inzerent Jméno: Jitka Mašková
Telefon Telefon: 721 859 229
Email Email: maskova.jitka@post.cz

TOPovat inzerát

Topování nemovitosti znamená její posunutí dopředu. Každé topování posouvá inzerát vždy o 7 dní od aktuálního dne. Zaplatit lze pomocí Premium sms.
Tento inzerát natopujete zasláním sms s textem RK 264709 na telefonní číslo 9078950. Cena jedné sms je 50 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje mobilbonus.cz. Služba je dostupná z T-Mobile, Vodafone a TO2.


Editovat nebo smazat inzerát

Zadejte své heslo pro smazání nebo editování inzerátu. Editací inzerátu se nezmění datum vytvoření inzerátu.

Vaše heslo pro editaci / smazání inzerátu:      


Zaslat ztracené heslo

Do kolonky níže vepiště Vaši emailovou adresu, kterou jste použili v našem bazaru. Obratem Vám zašleme nové heslo.

Váš email:  
  
Bezpečnostní kód Do kolonky KÓD opiště bezpečnostní kód z obrázku.