Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


TOPovat / Editovat / Smazat


Rodinný dom 3+1 so záhradou

cena: 1 350 000 Kč
poznámka k ceně: Dohodou

Predám dom v Bílé Lhote na Olomocku, lokalite so vštkým občianskym vybavením. V dome je prízemí 3+1, kúpelňa a wc. Hore 1 a pol izby so zavedeným kúrením. Vykurovanie je plynové s možnosťou zriadenia kotla na pevné palivo z chodby. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii podláh a stierok. Pripravený na okamžité bývanie. K domu patrí garáž, záhradný domček, pergola s udiarňou, kôlňa, pekne vybetonovaný dvor a záhrada. Voda je z vlastnej studne a má novú kanalizáciu. Olomouc cca 20 min. autom a Litovel cca 10min.

Číslo inzerátu ID inzerátu: 263981
Inzerent Jméno: Zdenka Slamková
Telefon Telefon: 0 421 907 597 088
Email Email: zdenka261@azet.sk

TOPovat inzerát

Topování nemovitosti znamená její posunutí dopředu. Každé topování posouvá inzerát vždy o 7 dní od aktuálního dne. Zaplatit lze pomocí Premium sms.
Tento inzerát natopujete zasláním sms s textem RK 263981 na telefonní číslo 9078950. Cena jedné sms je 50 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje mobilbonus.cz. Služba je dostupná z T-Mobile, Vodafone a TO2.


Editovat nebo smazat inzerát

Zadejte své heslo pro smazání nebo editování inzerátu. Editací inzerátu se nezmění datum vytvoření inzerátu.

Vaše heslo pro editaci / smazání inzerátu:      


Zaslat ztracené heslo

Do kolonky níže vepiště Vaši emailovou adresu, kterou jste použili v našem bazaru. Obratem Vám zašleme nové heslo.

Váš email:  
  
Bezpečnostní kód Do kolonky KÓD opiště bezpečnostní kód z obrázku.