Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


TOPovat / Editovat / Smazat


Vinný sklípek s ubytováním + pozemek, Hovorany JM

cena: 1 Kč
poznámka k ceně: Dohodou

Nabízím k prodeji vinný sklep s ubytováním a posezením včetně pozemku, který slouží k výrobě a archivaci vína, bydlení , nebo jen jako rekreační záležitost. Sklípek na dvě poschodí . V přízemí lisovna , samostatný sklep , krbovna s posezením , sklad vína to vše z plných, pálených cihel a samostatné zděné WC . V 2. nadpodlažním poschodí místnost k ubytování , odpočinku a posezení. Půdní prostory lze využít po rekonstrukci k rozšíření . Přilehlý pozemek cca 110m² za sklepem v úrovni 2.nadpodlaží jde využít k přístavbě na další ubytovací kapacitu či posezení ,nebo osadit pergolou popřípadě venkovním ohništěm. Prostě je zde široký prostor pro vaši fantazii. Popis: Nabízený sklep se nachází v jedné z nejjižnějších a nejteplejších vinařských oblastí Moravy - vinařské oblasti Mutěnické. V obci Hovorany v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji 11km jihozápadně od Kyjova, V roce 2010 zde žilo 2176 obyvatel. Ke sklípku vede místní zpevněná asfaltová komunikace. Jedná se o dvoupodlažní stavbu , uprostřed řadové zástavby dalších sklípků. 1. NP betonový panel ,vápenný strop i venkovní omítky. V 2 NP je prostor k ubytování , nebo odpočinku. Dále pak půdní prostor jelikož objekt má sedlovou střechu z pálených tašek. Elektroinstalace, napojení na obecní vodovod, a nově vybudovaná kanalizace . Střecha sedlová s pálenou taškou a pozikovanou klempířskou konstrukcí. Okna dřevěná zdvojená a dveře dřevěné svlakové. Stáří sklepa je cca 30 let. Výměra : Krbovna – sklepní místnost pro posezení u krbu a vína z pálených cihel. Samotný sklep cca 115 metrů krychlových, také pálená cihla. Sklad vína opět pálená cihla viz fotopříloha. 1. NP o rozloze 30 m² dříve sloužící jako lisovna vína. 2. NP o rozloze 30 m² , využíváno doposud k posezení a odpočinku. Přilehlý pozemek cca 110m² - za sklípkem. Pozemek a chodník před vchodem do sklípku cca 10 m² . Samostatné splachovací WC. V případě vážného zájmu zavolejte , rád zodpovím vaše další případné dotazy k nabízené nemovitosti. Výborná investice jako i vhodné k provozování samotného vinařství.

Číslo inzerátu ID inzerátu: 251712
Inzerent Jméno: nempro
Telefon Telefon: 420 608 574 055
Email Email: nempro@post.cz

TOPovat inzerát

Topování nemovitosti znamená její posunutí dopředu. Každé topování posouvá inzerát vždy o 7 dní od aktuálního dne. Zaplatit lze pomocí Premium sms.
Tento inzerát natopujete zasláním sms s textem RK 251712 na telefonní číslo 9078950. Cena jedné sms je 50 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje mobilbonus.cz. Služba je dostupná z T-Mobile, Vodafone a TO2.


Editovat nebo smazat inzerát

Zadejte své heslo pro smazání nebo editování inzerátu. Editací inzerátu se nezmění datum vytvoření inzerátu.

Vaše heslo pro editaci / smazání inzerátu:      


Zaslat ztracené heslo

Do kolonky níže vepiště Vaši emailovou adresu, kterou jste použili v našem bazaru. Obratem Vám zašleme nové heslo.

Váš email:  
  
Bezpečnostní kód Do kolonky KÓD opiště bezpečnostní kód z obrázku.