Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


TOPovat / Editovat / Smazat


Reality Španělsko -Taurusinmobiliaria

Nemovitosti ve Španělsku. Reality ve Španělsku- prodej, pronájem nemovitostí oblast Costa Blanca. Výběr z nemovitostí, celkem máme v databázi 1.200,- nemovitostí. Na španělském trhu nemovitostí působíme od roku 1998. Na všechny nemovitosti Vám vyřídíme výhodnou hypotéku. Všechny právní služby a finanční transakce zajišťuje notářská kancelář ! Neplatíte žádné provize! ,, Naším cílem jsou dlouhodobé vztahy s našimi klienty, rádi nasloucháme Vašim přáním ohledně nákupu, prodeje nebo správy vaši nemovitosti ve Španělsku. Pouze tehdy, když plně uspokojíme všechny Vaše požadavky a Vy rádi doporučíte naše služby svým přátelům, budeme považovat náš cíl za splněný.'' Ubytování pro klienty zdarma. Tlumočení zdarma Vyzvednutí na letišti v Alicante zdarma. Po dobu pobytu auto s řidičem zdarma. tel. CZ + 420 775 502 271 Tel. ES + 34 634 657 945 Skype - Taurusinfo1 email - info@taurusreality.cz Pošlete SMS ve taru ,, Španělsko ,, na 775 502 271 a my Vám obratem zavoláme. www.taurusreality.cz

Číslo inzerátu ID inzerátu: 251525
Inzerent Jméno: TAURUS INMOBILIARIA
Telefon Telefon: 775 502 271
Email Email: info@taurusreality.cz

TOPovat inzerát

Topování nemovitosti znamená její posunutí dopředu. Každé topování posouvá inzerát vždy o 7 dní od aktuálního dne. Zaplatit lze pomocí Premium sms.
Tento inzerát natopujete zasláním sms s textem RK 251525 na telefonní číslo 9078950. Cena jedné sms je 50 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje mobilbonus.cz. Služba je dostupná z T-Mobile, Vodafone a TO2.


Editovat nebo smazat inzerát

Zadejte své heslo pro smazání nebo editování inzerátu. Editací inzerátu se nezmění datum vytvoření inzerátu.

Vaše heslo pro editaci / smazání inzerátu:      


Zaslat ztracené heslo

Do kolonky níže vepiště Vaši emailovou adresu, kterou jste použili v našem bazaru. Obratem Vám zašleme nové heslo.

Váš email:  
  
Bezpečnostní kód Do kolonky KÓD opiště bezpečnostní kód z obrázku.