Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


Ceník TOP inzerce


Realitní inzerce je opravdu zdarma, počet inzerátů není omezený, u nás zaplatíte formou SMS pouze za TOPování nemovitostí, poptávku nemovitostí a nebo za reklamu na webu viz tabulka níže. Oslovte uživatele cílenou realitní reklamou na internetu. V dnešní moderní době je internet místem, které je stále častěji využíváno. Zvyšující se počet uživatelů internetu přináší nárůst návštěvnosti webových stránek. Reklama na internetu a internetové reklamní služby jsou jediný způsob, jak tyto uživatele oslovit. Cílem reklamy na internetu je zvýšení návštěvnosti stránek, zvýšení prodeje eshopů a rozšíření distribuční sítě.


Návštěvnost webových stránek. Textová nebo bannerová reklama na internetu je dnes hlavním tématem webu. Popisuje různé formy reklamy. PPC reklama, SEO optimalizace pro vyhledávače, reklama v katalozích. Chcete propagovat konkrétní službu či produkty? Máte rozpočet pro reklamu na internetu a potřebujete poradit jak správně investovat? Chcete být před vaší konkurencí? Efektivní internet marketing a vhodně zvolená reklama na internetu je zárukou úspěšného rozvoje vašeho podnikání!


S naší reklamou dosáhnete vysoké obchodní účinnosti stránek a vysoké návštěvnosti. Získejte z internetu maximum! Spolehněte se na profesionály. Cílem této činnosti je zvýšení obratu a zisku, získání nových čtenářů, nebo získání nových klientů ochotných zaplatit za konkrétní služby. Víme, jak na to. Do čeho se vyplatí investovat a jak to udělat správně. Ve všech případech platí, že vyděláváme s klienty, nikoli na nich. Jsem schopni a ochotni prokonzultovat všechny alternativy tak, aby výsledkem bylo nejúspornější, ale zároveň nejefektivnější řešení.


Horní bannervelikost 745 x 100 bodůzobrazen na všech stránkách nad logem serveru19 800 Kč / měsíc
Levý bannervelikost 120 x 600 bodůzobrazen na všech stránkách pod hlavním menu15 800 Kč / měsíc
Pravý bannervelikost 120 x 600 bodůzobrazen na všech stránkách vpravo vedle webu15 800 Kč / měsíc
Spodní bannervelikost 745 x 100 bodůzobrazen na všech stránkách v patičce webu16 800 Kč / měsíc
Textový bannerdle domluvymožnost zobrazení kdekoliv dle domluvy6 500 Kč / měsíc


Umístění v jednotlivých kategoriích Vám umožní zasáhnout přesně tu cílovou skupinu zákazníků, jakou potřebujete.