Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Vložit článek do redakce, přidat firmu do katalogu
Opište z obrázku bezpečnostní kód.


Smluvní podmínky pro publikaci realitních PR článků nebo firem:

I. Realitní PR Článek, firma musí být psána v češtině, bez gramatických chyb, musí být smysluplný a pro všechny uživatele internetu přínosný.


II. Realitní PR Článek, firma nesmí v žádném případě obsahovat vulgární, nevhodné výrazy a propagovat materiály obsahující násilné scény, rasovou nesnášenlivost a materiály prosazující skupiny vystupující proti jednotlivcům, skupinám nebo organizacím, pornografii, obsah nevhodný pro děti, materiály týkající se hackování a crackování, nedovolených drog a výbavy pro jejich výrobu a aplikaci, hazardních her a kasin, propagace zbraní a munice, piva nebo tvrdého alkoholu, tabákových výrobků, léků, které se vydávají pouze na předpis, výrobků, které jsou replikami nebo napodobeninami značkových výrobků či propagovat cokoli co je v rozporu se zákonem, takovéto články nebudou nikdy schváleny.


III. Za obsah realitního PR článku a fotografii zodpovídá pouze jeho vkladatel, který zároveň souhlasí s publikací článku a jeho propagací na serveru Pridat-inzeraty.cz a s jeho možnými úpravami nebo přesunutím na jiné vlastní inzertní portály.


IV. Vkladatel vložením realitního PR článku, firmy a fotografie k němu prohlašuje, že je buď sám autorem článku, fotografie a nebo, že vlastní k fotografii, článku autorská práva.


V. Provozovatel realitního serveru si vyhrazuje právo odstranit nebo neschválit realitní PR článek nebo firmu bez udaní důvodu.