Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Činnost realitního makléře

sponzorované odkazy

Činnost realitního makléře je spojena s kompletním zabezpečením procesu zajištění nových zakázek nemovitostí určených ke zprostředkování prodeje a pronájmu a dalšího průběhu vývoje těchto zakázek. Jde o každodenní vytváření nových obchodních příležitostí v souvislosti s prací v terénu, jednáním s lidmi, smluvním zajištěním zprostředkování prodeje a pronájmu, náborem nemovitostí a zpracováním uvedených informací v databázovém systému společnosti. Dále vedení obchodních jednání se zájemci o nemovitosti, zajištění prohlídek nemovitostí včetně následných jednání s klienty až po dokončení jednotlivých případů zprostředkování převodu.

Realitní makléř se přizpůsobuje časovým požadavkům klientů. Prohlídky nemovitostí probíhají také v odpoledních či večerních hodinách nebo o víkendech.


Přidat článekVložit komentář k článku (počet komentářů: 0)Další aktuální články: