Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Reality v zahraničíReality v zahraničí, poptávka nemovitostí, poptávky nemovitosti v USA, Chorvatsku, Německu, Africe, Rakousku, Itálii na horách aj. Nákup realit v zahraničí již pro Čechy není ničím neobvyklým. Stále více jich nemovitost v zahraničí vlastní, nebo o jejím nákupu uvažuje. Prodej, pronájem realit v zahraničí, apartmány v chorvatsku, vila na pobřeží, domy na slovensku, domy ve francii, anglii, španělsku. Poptáváte nemovitost, vložte si svoji poptávku po nemovitosti.

Nemovitosti ve Španělsku

Nemovitosti ve ŠpanělskuNemovitosti ve Španělsku, Alicante, Španělsko. Dříve 260.000€ - Nyní 159 000 € ! Velký dům, který se nachází v krásné urbanizaci se společným bazénem. Tato urbanizace se nachází 8 km...


0 Kč

zobrazeno: 1429x
Zahraničí
Alicante, Španělsko

Apartmán v Podstrana u Splitu, Chorvatsko koupím

Apartmán v Podstrana u Splitu, Chorvatsko koupímApartmán v Podstrana u Splitu, Chorvatsko koupím za rozumnou cena na splátky, docela na to spěchám nabídněte prosím, né realitní kanceláře.


25 000 EUR

zobrazeno: 1012x
Zahraničí
Chorvatsko

Celkem 2 inzerátů

Bydlení | Zahrada | Může se hodit   Realitní zpravodaj - aktuální články