Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Pronájem chatyPronájem chaty a chalupy, poptávka nemovitostí, hledám chatu k pronájmu. Nabídka zahrnuje výběrové chaty a chalupy k pronájmu. Připravili jsme pro Vás chaty s bazénem, chalupy na horách, stylové roubenky aj. Chaty a chalupy k pronajmutí v naší nabídce pro dovolenou v Čechách a na Slovensku můžete rezervovat on-line.

Prodej chalupy v obci Želiv

Prodej chalupy v obci ŽelivProdej chalupy v obci Želiv. Prodej chalupy s dvorkem o výměře cca 300 m2, Zahrada částečně ve stráni o rozloze cca 120 m2.


1 300 000 Kč

zobrazeno: 1086x
Vysočina
Jihlava

Hledám pronájem chaty a chalupy Praha a okolí Prahy

Hledám pronájem chaty a chalupy Praha a okolí PrahyHledám pronájem chaty a chalupy Praha a okolí Prahy pro naše klienty, pouze v dobrém stavu s příjezdovou cestou až k chatě, děkuji za nabídky.


7 000 Kč

zobrazeno: 931x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem chaty a chalupy v Olomouci

Hledám pronájem chaty a chalupy v OlomouciHledám pronájem chaty a chalupy v Olomouci a okolí Olomouce pro naše klienty, pouze v dobrém stavu s příjezdovou cestou až k chatě, děkuji za nabídky.


7 000 Kč

zobrazeno: 849x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem chaty a chalupy Česká Lípa

Hledám pronájem chaty a chalupy Česká LípaHledám pronájem chaty a chalupy Česká Lípa a okolí České Lípy pro naše klienty, pouze v dobrém stavu s příjezdovou cestou až k chatě, děkuji za nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 915x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem chaty a chalupy Mladá Boleslav

Hledám pronájem chaty a chalupy Mladá BoleslavHledám pronájem chaty a chalupy Mladá Boleslav a okolí Mladé Boleslavi pro naše klienty, pouze v dobrém stavu s příjezdovou cestou až k chatě, děkuji za nabídky.


4 800 Kč

zobrazeno: 926x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem chaty a chalupy v Přerov

Hledám pronájem chaty a chalupy v PřerovHledám pronájem chaty a chalupy v Přerov a okolí Přerova pro naše klienty, pouze v dobrém stavu s příjezdovou cestou až k chatě, děkuji za nabídky.


6 500 Kč

zobrazeno: 779x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 6 inzerátů

Bydlení | Zahrada | Může se hodit   Realitní zpravodaj - aktuální články