Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Poptávky komerčníPoptávky komerční, koupím hotel, restauraci, halu, výrobní prostory, kanceláře, sklady, ubytovnu, poptávka pro komerční výstavbu výrobněskladové haly. České a zahraniční poptávky nemovitostí na jednom místě. Tato inzerce poptávek nemovitostí je určena k obchodování pro přímé zájemce a vlastníky nemovitostí. Poptávková inzerce nemovitostí je zdarma i profesionálně.

Rychlá půjčka na půjčku za 48 hodin.

Rychlá půjčka na půjčku za 48 hodin.NA VAŠE POZOR: Dobrý den, slečno a paní nabízejí úvěr se zvláštním zájmem ve výši 2%. půjčujeme místním i mezinárodním půjčkám lidem po celém světě vážné a upřímné. Nabízím od...


5 000 Kč

zobrazeno: 50x
Středočeský kraj

Koupím nebytové prostory v Mladé Boleslavi

Koupím nebytové prostory v Mladé BoleslaviKoupím nebytové prostory v Mladé Boleslavi, u hlavní ulice někde v rušné lokalitě města nebo dům s nebytovými prostory. Nabídněte, cena dohodou.


55 000 Kč

zobrazeno: 917x
Středočeský kraj
Mladá Boleslav

Koupím dům v Litovli, poptávka nemovitostí

Koupím dům v Litovli, poptávka nemovitostíKoupím dům v Litovli, poptávka nemovitostí. Dům v Litovli na autoopravnu a prodejnu náhradních dílů. Podmínka parkování aspoň pro 8 aut.


0 Kč

zobrazeno: 780x
Olomoucký kraj
Olomouc

Pronájem prostor pro provoz výkupu kovů Olomouc

Pronájem prostor pro provoz výkupu kovů OlomoucPronájem prostor pro provoz výkupu kovů Olomouc - pozemek cca 150-200m2 s možností oplocení, může být i s budovou i bez v rozmezí ceny 5.000,- - 12.000,-kč/měs. dle stavu.


12 000 Kč

zobrazeno: 824x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím hospodářské stavení Mladá Boleslav

Koupím hospodářské stavení Mladá BoleslavKoupím hospodářské stavení Mladá Boleslav nebo okolí Lípy. Usedlost vhodnou pro chov nou stanici psů, pozemek 6tis m2, cena do 1.500 tis.


1 500 000 Kč

zobrazeno: 788x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím zemedělskou usedlost, farmu Česká Lípa

Koupím zemedělskou usedlost, farmu Česká LípaKoupím zemedělskou usedlost, farmu Česká Lípa. Hledáme pro klienta z Lípy zemedělskou usedlost s pozemky minimálně 18 hektarů. Jen v dobrém stavu.


0 Kč

zobrazeno: 799x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím sklady Mladá Boleslav

Koupím sklady Mladá BoleslavKoupím sklady Mladá Boleslav min 2200m2 v Mladé Boleslavi na průmyslové zóně nebo na příjezdu od Řepova, stačí jen budova vhodné pro skladování potravin.


0 Kč

zobrazeno: 772x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím penzion nebo hotel Mladá Boleslav

Koupím penzion nebo hotel Mladá BoleslavKoupím penzion nebo hotel Mladá Boleslav. Koupím penzion nebo hotel v Mladé Boleslavi nebo budovu vhodnou pro takový záměr, kapacita min 16 dvoulůžkových pokojů, restaurace pro 80-120 míst,...


0 Kč

zobrazeno: 828x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledáme ke koupi síť hotelů v Praze

Hledáme ke koupi síť hotelů v PrazePro klienta hledáme ke koupi síť hotelů v Praze. Minimální kapacita 150 lůžek, vlastní restaurace, fitnes a parkování min 22 vozů, požadavek je nejméně osm objektů do celkové investice 10 mil...


0 Kč

zobrazeno: 856x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím ubytovnu, Mladá Boleslav

Koupím ubytovnu, Mladá BoleslavKoupím ubytovnu, Mladá Boleslav. Koupím menší ubytovnu v dobrém stavu, kapacita cca 50 lidí, možnost parkování ve dvoře, maximální cena je do 4 mil Kč.


0 Kč

zobrazeno: 786x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím prodejnu, Česká Lípa

Koupím prodejnu, Česká LípaKoupím prodejnu, Česká Lípa. Koupím prodejnu na náměstí v České Lípě a nebo v okolí náměstí, nejlépe cukrárnu i s vybavením, né celý dům, jen přízemí.


0 Kč

zobrazeno: 833x
Olomoucký kraj
Olomouc

Nebytové prostory v Olomouci

Nebytové prostory v OlomouciPro našeho klienta nebytové prostory v Olomouci vhodné k provozování fitcentra. Pro dalšího klienta hledáme prostory pro obchod a také dílnu nebo menší halu na zřízení autoservisu. Cena do...


0 Kč

zobrazeno: 846x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím hotel

Koupím hotelKoupím hotel. Pro klienta hledáme ke koupi hotel v Praze, minimální kapacita 50 lůžek. do celkové investice 25 mil Eur.


0 Kč

zobrazeno: 832x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 13 inzerátů

Bydlení | Zahrada | Může se hodit   Realitní zpravodaj - aktuální články