Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Fotka kategorie není k dispoziciKoupím rybník, koupíme rybníky, hledám rybníček ke koupi, výkup rybníků v České republice. Poptávky nemovitostí máme přehledeně řazené podle kategorií a lokality libovolný počet poptávek, bez registrace a dodatečných poplatků za vloženou inzerci, dále počet inzerátů je bez omezení. Poptáváte nemovitost, vložte si svoji poptávku po nemovitosti.

Koupím zahradu s rybníkem v Mladé Boleslav, Kosmonosech

Koupím zahradu s rybníkem v Mladé Boleslav, KosmonosechKoupím zahradu s rybníkem v Mladé Boleslav, Kosmonosech nebo blízkém okolí, cca 200-350m2 nám stačí, aby na pozemku už byla nebo byla možno připojit elektřinu, dostupná voda, ať už vlastní...


0 Kč

zobrazeno: 830x
Středočeský kraj
Mladá Boleslav

Koupím rybníky v Libereckém kraji

Koupím rybníky v Libereckém krajiKoupím rybníky v Libereckém kraji o výměře vodní plochy nad 10.000m2, akceptuji cenu do 45,-Kč/m2 dle technického stavu rybníku, preferuji bez dlouhodobé nájemní smlouvy. Nabídněte.


45 Kč

zobrazeno: 718x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím rybník Mladá Boleslav

Koupím rybník Mladá BoleslavKoupím rybník Mladá Boleslav, do 50km od Mladé Boleslavi, nejméně 10.000m2 (hektar) a cena do 40,-Kč/m2, nepronajatý !


0 Kč

zobrazeno: 653x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím rybník

Koupím rybníkKoupím rybník v okolí do 50km od Karlových Varů, ideální velikost 5 hektarů, akceptuji cenu do 70,-Kč/m2 pokud je rybník nepronajatý, pronajatý max 55,-Kč/m2, vše dle stavu, za nabídky děkuji.


0 Kč

zobrazeno: 691x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám rybník na chov kaprů KOI

Hledám rybník na chov kaprů KOIHledám rybník na chov kaprů KOI o velikosti od 1000m2 do 5000m2 nejlépe do 50 km východně od Prahy. Prosím nabídněte, jsem schopen zajistit i odbahnění a jiné práce.


0 Kč

zobrazeno: 800x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím rybník

Koupím rybníkKoupím rybník. Prosím o nabídku podobně situovaného rybníka, který by byl pokud možno vhodný pro pstruhy. Ideální poloha by byla ve Středočeském kraji s krátkým dojezdem od dálnice. Pokud by...


0 Kč

zobrazeno: 723x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 6 inzerátů

Bydlení | Zahrada | Může se hodit   Realitní zpravodaj - aktuální články