Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Koupím penzionKoupím penzion na horách, koupím hotely a penziony, hledám hotem v Praze, Krkonoše, Jizerské Hory, Beskydy, Jeseník aj. poptávky nemovitosti jsou zdarma bez i realitky a profesionálně platnost vložené poptávky je 12 měsíců. Poptávky nemovitostí máme přehledeně řazené podle kategorií a lokality libovolný počet poptávek, bez registrace a dodatečných poplatků za vloženou inzerci, dále počet inzerátů je bez omezení.

Hotely na prodej

Hotely na prodejHotely na prodej či pronájem koupím a dále mě zajímá jen poptávka hotelů, penzionů a restaurací. Jsme realitní kancelář a hledáme to pro klienta.


0 Kč

zobrazeno: 921x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hotely na Šumavě

Hotely na ŠumavěHotely na Šumavě. Koupím nejméně čtyřhvězdičkový hotel rodinného typu. Nabídka ubytování a restaurace. Vhodné pro rodiny s dětmi.


8 500 000 Kč

zobrazeno: 867x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hotely na prodej Olomouc

Hotely na prodej OlomoucHotely na prodej Olomouc. Koupím luxusní hotel nebo penzion se zavedenou klientelou, kapacita restaurace 80 míst. Děkuji za nabídky, né rk.


20 000 000 Kč

zobrazeno: 858x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hotely na prodej Doksy

Hotely na prodej DoksyHotely na prodej Doksy. Koupím luxusní hotel nebo penzion se zavedenou klientelou, kapacita restaurace 80 míst. Děkuji za nabídky, né rk.


1 500 000 USD

zobrazeno: 843x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hotely na prodej Mladá Boleslav

Hotely na prodej Mladá BoleslavHotely na prodej Mladá Boleslav. Koupím luxusní hotel nebo penzion se zavedenou klientelou, kapacita restaurace 80 míst. Děkuji za nabídky, né rk.


2 600 000 Kč

zobrazeno: 771x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hotely na prodej Česká Lípa

Hotely na prodej Česká LípaHotely na prodej Česká Lípa. Koupím luxusní hotel nebo penzion se zavedenou klientelou, kapacita restaurace 80 míst. Děkuji za nabídky, né rk.


3 600 000 Kč

zobrazeno: 792x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím penzion v okolí Krkonoš

Koupím penzion v okolí KrkonošKoupím penzion v okolí Krkonoš. Hledám pension kde je blízko lyžařský vlek. Děkuji RK nee, nechci platit provize realitkám, dík za pochopení.


5 000 000 Kč

zobrazeno: 884x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 7 inzerátů

Bydlení | Zahrada | Může se hodit   Realitní zpravodaj - aktuální články