Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Koupím garážPoptávky nemovitostí, koupím garáž, hledám garážové stání, parkovací místo ke koupi a pronájem. Poptávky na garáře na klíč, betonové garáže, garáže na klíč aj. inzerce. Inzeráty výkupu a pronájmu garáží a drobných objektů. Garáž na klíč je ideální pro ty, kteří chtějí postavit garáž dle vlastních představ.

Koupím ihned garáž Mladá Boleslav

Koupím ihned garáž Mladá BoleslavKoupím ihned garáž Mladá Boleslav s elektrickým proudem do 150 000 kč v Mladé Boleslavi. Lokalita nejlépe kolem centra Boleslavi, popřípadě i Kosmonosy.


150 000 Kč

zobrazeno: 983x
Středočeský kraj
Mladá Boleslav

Koupím garáž v Mladé Boleslavi

Koupím garáž v Mladé BoleslaviKoupím garáž v Mladé Boleslavi, lokalita ulic Jiráskova, Čechova, Bezručova, Palackého, u Astonky, Laurinova, ne v garážovém domě. Cena kolem cca 120.000 - 170.000,-Kč.


122 000 Kč

zobrazeno: 1061x
Hlavní město Praha
Praha

Koupím velkou garáž nebo dílnu v Doksech

Koupím velkou garáž nebo dílnu v DoksechKoupím velkou garáž nebo dílnu v Doksech u Máchova jezera v ceně dle stavu do 250 tis Kč, optimálně 70m2, případně prostory vhodné jako dílna, vše dohodou.


63 000 Kč

zobrazeno: 985x
Hlavní město Praha
Praha

Koupím garáž v Mladé Boleslavi

Koupím garáž v Mladé BoleslaviKoupím garáž v Mladé Boleslavi, nejlépe samostatnou, zděnou, lokalita nerozhoduje, cena do 120 tis. Nabídnete spechám, levnějsí vyhrává.


120 000 Kč

zobrazeno: 1125x
Středočeský kraj
Mladá Boleslav

Koupím garáž v Mladé Boleslavi

Koupím garáž v Mladé BoleslaviKoupím garáž v Mladé Boleslavi pro zřízení archivu. Pouze kdekoliv v Praze, stav nerozhoduje, bez okna i s oknem od 5m2 do 15-20m2. Nemusí být voda ani WC, může být suterén nebo jakékoliv patro,...


66 000 Kč

zobrazeno: 1069x
Středočeský kraj
Mladá Boleslav

Koupím garáž v Mladé Boleslavi

Koupím garáž v Mladé BoleslaviKoupím garáž v Mladé Boleslavi - kdekoliv, pokud možno v parkovacím domě u OMV nebo slušnou klasickou řadovou. Nabídněte.


55 000 Kč

zobrazeno: 929x
Hlavní město Praha
Praha

Nabízím k výměně garáz na Slovanech

Nabízím k výměně garáz na SlovanechNabízím k výměně garáz na Slovanech v dobrém tech. stavu výměnou za garáž v Lobzích. popřípadě koupím garáž v Lobzích.


5 000 Kč

zobrazeno: 951x
Hlavní město Praha
Praha

Koupím zděnou, řadovou, suchou garáž Ostrava

Koupím zděnou, řadovou, suchou garáž OstravaKoupím zděnou, řadovou, suchou a bezpečnou garáž Ostrava v os. vlastnictví na vlastním pozemku o ploše od 19 m2 na ulici Uhelná v Ostravě 1.


88 000 Kč

zobrazeno: 911x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 8 inzerátů

Bydlení | Zahrada | Může se hodit   Realitní zpravodaj - aktuální články