Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Koupím důmKoupím rodinný dům, poptávky nemovitostí, poptávka domů, hledám domy ke koupi, chci koupit RD 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 a větší. Jsme realitní a inzertní portál pro soukromou i firemní bezplatnou inzerci. Realizujte v našem serveru svoji poptávku reality a pronájmu. Inzerovat reality u nás se vyplatí. Naším cílem je vybudovat nejlepší neplacený realitní server realitních kanceláří s nejšikovnějšími službami pro návštěvníky.

Koupím rodinný dům do 10km od Mladé Boleslavi

Koupím rodinný dům do 10km od Mladé BoleslaviKoupím rodinný dům do 10km od Mladé Boleslavi - pokud možno pozemek cca 1000m2, dům min 4+1, suché a slunečné místo, nabídněte.


0 Kč

zobrazeno: 1124x
Hlavní město Praha
Praha

Koupím domek v Olomouci, poptávky nemovitostí

Koupím domek v Olomouci, poptávky nemovitostíKoupím domek v Olomouci, poptávky nemovitostí. Malý domek o jedné bytové jednotce. Ing Erik Anger ing.anger@seznam.cz 777023918


0 Kč

zobrazeno: 939x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím dům v Prostějově, poptávky nemovitostí

Koupím dům v Prostějově, poptávky nemovitostíKoupím dům v Prostějově, poptávky nemovitostí. Koupě rodinné domu v Prostějově a v okolí, případně Olomouc směr na Prostějov. Dům alespoň částečně obyvatelný. Cena do 1 mil. Kč.


0 Kč

zobrazeno: 959x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím dům v Uničově, poptávky nemovitostí

Koupím dům v Uničově, poptávky nemovitostíKoupím dům v Uničově, poptávky nemovitostí. Hledám dům ke koupi Kč Dům by měl být v Uničově. Ing Erik Anger ing.anger@seznam.cz 777023918


0 Kč

zobrazeno: 1042x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám byt Olomouc, poptávka nemovistostí

Hledám byt Olomouc, poptávka nemovistostíHledám byt Olomouc, poptávka nemovistostí. Paní je ze Šumperku - shání byt 2+1, 2+kk, 46-50 m, 1 200 000 Kč max , spíš cihla, co nejblíž centra Olomouce, spíš patro.


0 Kč

zobrazeno: 957x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím dům v Olomouci, poptávka nemovitostí

Koupím dům v Olomouci, poptávka nemovitostíKoupím dům v Olomouci, poptávka nemovitostí. Hledám dřevený cihlový kamený montovaný skeletový dům ke koupi v ceně do 1.000.000 Kč Dům by měl být v okrese Olomouc. Hledám byt 2+kk 2+1 cihlu,...


0 Kč

zobrazeno: 903x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím dům v Olomouci, poptávky nemovitostí

Koupím dům v Olomouci, poptávky nemovitostíKoupím dům v Olomouci, poptávky nemovitostí. Rodinný dům v okolí Olomouce na pozemku o výměra cca 1000m2. Možno nový rodinný dům nebo i dům k rekonstrukci. Lokalita: okolí Olomouce, obce se...


0 Kč

zobrazeno: 1013x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám nezařízený částečně zařízený zařízený dům

Hledám nezařízený částečně zařízený zařízený důmHledám nezařízený částečně zařízený zařízený dům k pronájmu v ceně do 14.000 Kč/měsíc v okrese Olomouc + možnost umístění psa.


14 000 Kč

zobrazeno: 949x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám rodinný dům Olomouc, Prostějov

Hledám rodinný dům Olomouc, ProstějovHledám rodinný dům ke koupi v ceně do 8.000.000 Kč Dům by měl být v okrese Olomouc, Prostějov. Děkuji za nabídky, zavolám.


8 000 000 Kč

zobrazeno: 1048x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám dřevený cihlový dům Mladá Boleslav

Hledám dřevený cihlový dům Mladá BoleslavHledám dřevený cihlový dům Mladá Boleslav, nebo kamený montovaný skeletový dům ke koupi v ceně do 2.500.000 Kč Dům by měl být v okrese Olomouc, nabídnete.


500 000 Kč

zobrazeno: 945x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím hrubou stavbu, Mladá Boleslav

Koupím hrubou stavbu, Mladá BoleslavKoupím hrubou stavbu, Mladá Boleslav. Koupím hrub. stavbu rodinného domu v Mladé Boleslavi nebo okolí, pozemek min 500m2, lze i s hypotékou, převezmu si ji.


580 000 Kč

zobrazeno: 915x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím hrubou stavbu, domy, Olomouc

Koupím hrubou stavbu, domy, OlomoucKoupím hrubou stavbu lokalita Olomouc, na rodiiné domy v Olomouci a okolí Olomouce, poptávka platí stále nabídněte, děkujeme za nabídky, platba proběhne v hotovosti. Profi reality, realitní...


2 000 000 Kč

zobrazeno: 1034x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám RD Olomouc

Hledám RD OlomoucHledám RD Olomouc, max. v okolí do 10km. S dobrou dopravní dostupností do Olomouce, ihned k nastěhování, k menší rekonstrukci.


0 Kč

zobrazeno: 861x
Olomoucký kraj
Olomouc

Samostatný RD, novostavba v Olomouci

Samostatný RD, novostavba v OlomouciSamostatný RD, novostavba v Olomouci či dřevostavba, i ve výstavbě, event. novostavba max cca 10 let od kolaudace se zahradou alespoň 500 m, spíše okrajová část Olomouce jako je Slavonín,...


0 Kč

zobrazeno: 780x
Olomoucký kraj
Olomouc

Rodinný dům v okolí Olomouce

Rodinný dům v okolí OlomouceRodinný dům v okolí Olomouce, v dosahu MHD. Dům se zahrádkou, postavený z cihel (ne vepřovice), plyn, EE, voda, ihned obyvatelný, cena do 1,7 mil. Kč. Dispozice od 3+1, garáž.


0 Kč

zobrazeno: 814x
Olomoucký kraj
Olomouc

Rodinný dům v Olomouci Neředín, Norská, Tabulák

Rodinný dům v Olomouci Neředín, Norská, TabulákRodinný dům v Olomouci Neředín, Norská, Tabulák. Jsme mladá rodina (zatím s jedním dítětem) hledající ke koupi nový rodinný dům v Olomouci a jeho okolí (do 10 km), případně stavební...


0 Kč

zobrazeno: 951x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 25 inzerátů1

Bydlení | Zahrada | Může se hodit   Realitní zpravodaj - aktuální články