Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Koupím chatuKoupím chatu, poptávky nemovitostí, poptávka chalupy, hledám chalupu ke koupi, chci koupit chaty s pozemkem 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 a větší. Jsme realitní a inzertní portál pro soukromou i firemní bezplatnou inzerci. Realizujte v našem serveru svoji poptávku reality a pronájmu. Inzerovat reality u nás se vyplatí. Naším cílem je vybudovat nejlepší neplacený realitní server realitních kanceláří s nejšikovnějšími službami pro návštěvníky.

Koupím chalupu Mladá Boleslav

Koupím chalupu Mladá BoleslavKoupím chalupu Mladá Boleslav velkou obytnou halou nebo jakýkoliv dům, kde jde v přízemí otevřít dispozici, ideální poloha Středočeský kraj směr Mladá Boleslav, případně i Kokořín a okolí.


0 Kč

zobrazeno: 836x
Hlavní město Praha
Praha

Koupím chatu v Olomouci, poptávka nemovitostí

Koupím chatu v Olomouci, poptávka nemovitostíKoupím chatu v Olomouci, poptávka nemovitostí. Chata, chalupa v olomouckém kraji, Bouzovsko, Sovinec, Čechy pod Kosířem apod. ale i Slezská Harta s větším pozemkem cca 1000m2.


0 Kč

zobrazeno: 806x
Olomoucký kraj

Koupím chalupu velkou obytnou halou

Koupím chalupu velkou obytnou halouKoupím chalupu velkou obytnou halou nebo jakýkoliv chatový dům, kde jde v přízemí otevřít dispozici, ideální poloha Středočeský kraj směr Mladá Boleslav, případně i Kokořín a okolí.


0 Kč

zobrazeno: 784x
Středočeský kraj
Mladá Boleslav

Koupím zahradu s chatičkou

Koupím zahradu s chatičkouKoupím zahradu s chatičkou na případné přespání v Mladé Boleslavi nebo blízkém okolí, aby byla dostupná elektřina, chceme místo kde můžeme o víkendu relaxovat. Cena do 200.000 - 430.000,-Kč


200 000 Kč

zobrazeno: 792x
Středočeský kraj
Mladá Boleslav

Prodám podsklepenou dřevěnou chatu

Prodám podsklepenou dřevěnou chatuProdám chatu v osadě Amerika u Votic cca 15m2 podsklepená s vlastní studnou a pozemkem cca328m2. Při rychlém jednání možná sleva.


450 000 Kč

zobrazeno: 624x
Česká republika
256 01 Benešov

Koupím chalupu Brno-Venkov

Koupím chalupu Brno-VenkovKoupím chalupu Brno-Venkov. Koupím chalupu nebo chatu v okolí Brna max. do 40km.


280 000 Kč

zobrazeno: 681x
Jihomoravský kraj
Brno-Venkov

Koupím chalupu v jižních Čechách

Koupím chalupu v jižních ČecháchKoupím chalupu v jižních Čechách se zahradou a vodou na pozemku. Cena dle stavu nemovitosti a lokality 380-650 tis. Kč. Kontakt jarm.


650 000 Kč

zobrazeno: 982x
Jihočeský kraj

Koupím chatu, Chalupu Mladá Boleslav

Koupím chatu, Chalupu Mladá BoleslavKoupím chatu, Chalupu Mladá Boleslav. Od přímého majitele koupím chalupu i v špatném stavu jedná se mě o lokality Vysočina Ždár nad Sázavou v případě i pronájem Prosím realitní kanceláře...


0 Kč

zobrazeno: 720x
Středočeský kraj
Mladá Boleslav

Chaty a chalupy Olomouc, koupím chatu v Olomouci

Chaty a chalupy Olomouc, koupím chatu v OlomouciChaty a chalupy Olomouc, koupím chatu v Olomouci, hledám chaty bez realitky v Olomouci a okolí Olomouce bez realitní kanceláře, nechceme realitku, platíme v hotovosti, nabídněte prosím.


800 000 Kč

zobrazeno: 704x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím chatu u Bečvy nebo Moravy

Koupím chatu u Bečvy nebo MoravyKoupím chatu u Bečvy nebo Moravy. Koupím pěknou chatu v bezprostřední blízkosti řeky Bečvy nebo Moravy. Tip který vyjde odměním. Cena dohodou. Nabídněte.


500 000 Kč

zobrazeno: 631x
Zlínský kraj

Celkem 10 inzerátů

Bydlení | Zahrada | Může se hodit   Realitní zpravodaj - aktuální články