Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


Kontakty


Kontaktní údaje. Děkujeme Vám za Váš zájem o portál. Realitní server Pridat-inzeraty.cz je pouze internetový server, inzerované nemovitosti nemáme fyzicky k dispozici, s dotazy na tyto nemovitosti kontaktujte přímo inzerenty přes kontaktní formulář u příslušného inzerátu.


Provozovatelem tohoto serveru je: Profi Holding a.s. Spisová značka: B 10090 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě. Se sídlem Sokolská 586/7, Olomouc, 772 00, provozovna Horní Lán 9, Olomouc, CZ. Email: info@pridat-inzeraty.cz. IČ: 28565738, DIČ: CZ28565738, Bankovní spojení ČSOB, a.s. Číslo účtu: 224923955/0300.Položky jsou povinné:


Pokud máte jakékoli dotazy, náměty či připomínky k systému a provozu portálu, kontaktujte nás. Poradíme Vám, jak oslovit cíleně více zákazníků!

Využijte tento kontaktní formulář i pro dotazy ohledně spolupráce, koupě toho webu, bannerové reklamy a technického rázu ohledně našeho serveru. Váš dotaz/připomínka bude vyřízena a odpovězena na email, který zadáte. Děkujeme za spolupráci.